POLSKI CHANNELING JUŻ NASTAŁ!

W Walentynkowy wieczór, 14 lutego 2020 roku w Katowicach został nam podarowany prawdziwie „miłosny” moment, czyli spotkanie z Tômą – polskim channelerem Jeszuy, Saint Germaina i Marii Magdaleny. Wydarzenie to ciągle silnie żyje w moim sercu, dlatego chcę o nim napisać nieco szerzej.

Samo pojęcie „channelingu” jest rozumiane w duchowych kręgach jako „charakterystyczny sposób kontaktu, jaki nawiązują z człowiekiem byty o wyższym stopniu rozwoju duchowego. Chodzi tutaj o istoty pozaziemskie, anioły, duchy, wniebowstąpionych Mistrzów i wiele innych rodzajów bytów. Wybierają one jakąś konkretną osobę, by przekazać jej drogą telepatyczną pewne informacje;”(→ https://astroweb.pl/channeling.php)

Dotychczas cytowałam już na blogu pewne fragmenty z obcojęzycznych channelingów Pameli Kribbe, Jayema, a także z Rozmów z Bogiem Neale’a Donalda Walscha (w przekładzie Sławomira Studniarza). Te wszystkie „nowe” źródła wiedzy duchowej są już ogólnie dostępne w postaci książek, witryn internetowych, prezentacji na You Tubie czy autorskich blogów. Chcę otwarcie i z wdzięcznością przyznać, że każde z tych świadectw zrobiło na mnie silne wrażenie, ożywiając religijną wrażliwość i dostarczając cennej wiedzy.

Katowicki channeling z Tômą poruszył mnie jednak szczególnie, ponieważ odbył się po polsku i w relacji „na żywo”, bez żadnego cudzego pośrednictwa. Słowa Jeszuy / Jezusa płynęły z ust Tômy bezpośrednio do osób zgromadzonych „tu i teraz”, przebierając naturalną formę wyjaśnień i informacji, podawanych z serdecznością i zrozumieniem. Poza głównym przesłaniem pojawiła się także możliwość zadawania pytań i otrzymywania odpowiedzi.

Wspaniale było obserwować, jak w zależności od sytuacji Tôma łagodnie przemieniał się z sympatycznego chłopaka z Wrocławia w Chrystusowy Głos, płynący z głębi wieczności i poznania. Przemiana odbijała się w jego wyrazie twarzy, gestykulacji, oddechu i w artykulacji słów. Przypomnienie tej płynnej, subtelnej transformacji ciągle mnie zadziwia i wzrusza.

Osoby zainteresowane wydarzeniem odsyłam do witryny Marka Konieczniaka (organizatora spotkania i wydawcy książki Tômy Droga do Boga): https://pokojchrystusa.pl/

Tego rodzaju doświadczenia potrafią uruchomić ważny proces rozwojowy i otworzyć nowe drzwi w umyśle. Tak stało się ze mną. Straciłam nagle ochotę powtarzania cudzych słów i mądrości, odechciało mi się nauczać i tłumaczyć zagadki naszego Bożego jestestwa, a bardzo zatęskniłam za ciszą, odosobnieniem i milczeniem.

Kończę tego bloga najpiękniejszą wskazówką, jaką mogę ofiarować wszystkim „tropicielom Boga” w tej chwili. Udajcie się na własne spotkanie z Tômą za pomocą jego witryny i kanału na You Tubie. Będziecie tam mogli nie tylko otrzymać wiedzę duchową z oryginalnego Źródła, ale też wyrazić wątpliwości, postawić pytania i wejść w bezpośredni kontakt mailowy z polskim channelerem. To naprawdę fantastyczna okazja: https://drogadoboga.org/

  

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s