CIEKAWE LINKI

 Poniżej znajdują się tylko wybrane adresy z informacjami o duchowych inspiracjach. Kontakt z nimi prowadzi dalej i dalej w ogromny obszar wiedzy o boskości człowieka i tajemnicy jego drogi.

www.jeshua.net (najnowszy Chrystusowy channeling w obcych językach)

http://shantichristo.pl (polskie wydawnictwo Marka Konieczniaka specjalizujące się w tłumaczeniu i publikacji channelingowych wypowiedzi Jeshuy zarejestrowanych przez Jayem’a)

http://www.icfd.pl/index.php/program-i-zapisy/rekolekcje-ignacjanskie/o-rekolekcjach (chrześcijański warsztat duchowej pracy nad sobą w oparciu o metodę św. Ignacego Loyoli)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Autobiografia_jogina (wizytówka bestsellerowej książki o duchowej formacji, działalności i życiu Mistrza Paramahansy Joganandy)

https://www.youtube.com/watch?v=IRydSzpO3bk  (koncepcja „szczęścia” wg buddyjskiej Diamentowej Drogi w opowieści Olego Nydala)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Neale_Donald_Walsch  (przedstawienie autora znakomitego cyklu pięciu tomów „Rozmów z Bogiem”)

http://www.ksiegozbiory.cba.pl/ksiegi.html  (obszerny katalog książek o rozwoju duchowym z uwzględnieniem rozmaitych ścieżek i szkół)