CIEKAWE LINKI

Poniżej znajdują się tylko wybrane adresy z informacjami o duchowych inspiracjach. Kontakt z nimi prowadzi dalej i dalej w ogromny obszar wiedzy o boskości człowieka i tajemnicy jego drogi.

www.jeshua.net (najnowszy Chrystusowy channeling w obcych językach)

https://pokojchrystusa.pl/chrystus-w-tobie/ dwie witryny pod jednym adresem. Ich twórcą jest Marek Konieczniak, wydawca oraz tłumacz z języka angielskiego książek poświęconych głównie zapisom channelingów Jeszuy. Autorami książek są tu Jayem i Toma. Poza tym jest to miejsce dla wszystkich osób zainteresowanych duchowością aktualizowaną na potrzebę naszych czasów. 

http://www.icfd.pl/index.php/program-i-zapisy/rekolekcje-ignacjanskie/o-rekolekcjach (chrześcijański warsztat duchowej pracy nad sobą w oparciu o metodę św. Ignacego Loyoli)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Autobiografia_jogina (wizytówka bestsellerowej książki o duchowej formacji, działalności i życiu Mistrza Paramahansy Joganandy)

https://www.youtube.com/watch?v=IRydSzpO3bk  (koncepcja „szczęścia” wg buddyjskiej Diamentowej Drogi w opowieści Olego Nydala)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Neale_Donald_Walsch  (przedstawienie autora znakomitego cyklu pięciu tomów „Rozmów z Bogiem”)

http://www.ksiegozbiory.cba.pl/ksiegi.html  (obszerny katalog książek o rozwoju duchowym z uwzględnieniem rozmaitych ścieżek i szkół)