WITAM !

Nasza witrynowa podróż trwa już trzeci rok. Wiele osób odwiedziło bloga i mogło choć przez moment dotknąć tematów i pytań związanych z poszukiwaniem Boga wokół, w innych i w samych sobie.

Chętnie dzielę się wiedzą duchową – wyczytaną, wysłuchaną i nabytą u Mistrzów, jak i własną, doświadczoną podczas osobistych praktyk, dociekań i sytuacji. Ważne jest dla mnie, by nie ograniczać swego szlaku do granic doczesnych, lecz sięgać wyżej i głębiej w przestrzeń, która jest bezkresem i wiecznością.

Wierzę, że osoby pytające i otwarte lubią sprawdzać różne tropy… Chyba warto porównywać własne przeżycia i wnioski z uniwersalną wiedzą i świadomością innych wędrowców. W dziedzinie Boga wszyscy jesteśmy przecież uczniami, którzy łatwo robią błędy, zniechęcają się i nieraz zaliczają poprawki.

Logo witryny i grafiki tancerek są dziełem mojej śp. Siostry Ireny Bierwiaczonek-Polak, a wiersze moje własne.

Wiele zdjęć plenerowych i portretów zawdzięczam mężowi Pawłowi Musik, z którym także wspólnie roztrząsamy dylematy ludzkich wyborów, rozwoju i drogi przez naszą planetę oraz przez kosmiczne labirynty. Póki żyjemy, wciąż mamy szansę pytania i szukania…

Boże odpowiedzi nadchodzą czasem głośno, czasem bezszelestnie, w rozmaitych formach i przez różne kanały informacyjne. Jeśli jednak „odgórnej” reakcji brak, oznacza to tylko, że jeszcze trzeba poczekać, więc czekamy.

Krystyna Wojtynek-Musik